Telefon: 59 722 88 08 / e-mail: biuro@energeon.pl

Producenci

Dobre lampy LED

Lampy LED dla przemysłu

Oświetlenie hal przemysłowych

Oświetlenie LED hali produkcyjnej może być zrealizowane na dwa sposoby. Lampy przemysłowe dzielą się na lampy LED liniowe dające możliwość tworzenia ciągów oświetleniowych, czyli lampy przemysłowe liniowe i lampy typu High Bay, czyli punktowe zamienniki tradycyjnych lamp rtęciowych lub sodowych.

 

Lampy przemysłowe liniowe LED sprawdzają się na obiektach wielkopowierzchniowych, w których istotne jest dobre oświetlenie długich ciągów komunikacyjnych, czy ścieżek pomiędzy wysokimi regałami. Dobre liniowe lampy LED dają możliwość składania ich w bardzo długie ciągi, dzięki czemu można tworzyć z nich trakty świetlne, które równomiernie doświetlą magazyny lub hale produkcyjne. Tego typu oprawy przemysłowe posiadają także specyficzny, różny kąt świecenia dopasowany do potrzeb, który to w zależności od ustawienia lampy, będzie inaczej kierowany.

 Lampy high bay

Lampy LED typu High Bay są energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnych lamp sodowych lub rtęciowych. Najlepsze i najnowsze z nich wyposażone są w specjalne układy optyczne oraz masywną obudowę. Jest to doskonały wybór do oświetlania wysokich hal, gdyż tego typu lampy mogą emitować bardzo silny, kierunkowy strumień świetlny sięgający nawet kilkunastu metrów.

 

Oświetlenie LED na hali produkcyjnej

Oświetlenie ledowe hal produkcyjnych jest w dzisiejszych czasach najbardziej optymalnym rozwiązaniem, zapewniającym realne oszczędności energii elektrycznej. Lampy przemysłowe LED umożliwiają odpowiednie dobranie barwy światła, wysoką jakość światła i bardzo dobrą efektywność, która nie zmniejszy się zauważalnie z upływem czasu.

Należy pamiętać również o tym, że oświetlenie hali produkcyjnej musi spełniać odpowiednie normy. Jego natężenie nie powinno być mniejsze niż 150 luksów, w zależności od indywidualnych wymagań obiektu, czy miejsca pracy. Obecnie zakup nowoczesnego i dobrego oświetlenia LED nie stanowi już tak dużego kosztu zakupu, a zmniejszone opłaty za energię elektryczną mogą wpłynąć na bardzo szybką stopę zwrotu inwestycji. Wybierając nowe przemysłowe lampy LED trzeba zwrócić uwagę, aby nie pochodziły z krajów azjatyckich, ponieważ proces realizacji gwarancji może być utrudniony lub wręcz niemożliwy. Nasze przemysłowe lampy LED objęte są gwarancją nawet 5 lat, a to za sprawą wysokiej jakości zastosowanych markowych komponentów, które zapewniają długą i bezawaryjną pracę lamp, wykonanych w technologii LED.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl